ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

Równoleżnik Zero 2019

Kategoria: Festiwale
2019-04-04, 2019-04-05, 2019-04-06, Wrocław, plac Teatralny 5, Mediateka, Biblioteka Turystyczna,Centrum Innowacji Przejście

W dniach 04-06.04.2019 będzie miała miejsce kolejna edycja Festiwalu Podróżniczego im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero. Tym razem wybierzemy się na wyprawę po Azji – bez wymówek, bez wahania, bez ograniczeń. Prelegenci chcą pokazać, że Azja to nie tylko jazda skuterem, joga, jedzenie pałeczkami czy złe relacje z psem i kotem.

Jako że wybieramy się w podróż po największym kontynencie, ósma edycja festiwalu zapowiada się naprawdę ciekawie. Stali bywalcy Równoleżnika Zero mogą spodziewać się jak zwykle dobrej zabawy i wielu przygód. Kolej, samochód, hulajnoga… Przez azjatyckie kraje podróżować można na różne sposoby i choć czasem słońce, czasem deszcz to zawsze z przygodami.

Trzy dni festiwalowe wypełnione będą opowieściami, filmami, zdjęciami i wspomnieniami, gdzie nie zawsze cel podróży jest najistotniejszy – często ważna jest droga do niego prowadząca.

Goście specjalni: Miłka Raulin i Mateusz Waligóra.

Najmłodsi uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w  warsztatach i spotkaniach w sobotę, która tradycyjnie jest dniem rodzinnym festiwalu, dedykowanym dzieciom i ich opiekunom.   
Nie zabraknie również konkursów. Tradycją jest już konkurs na najlepszego prelegenta każdej edycji.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, a festiwalowe wydarzenia będą się odbywały w filiach: Mediateka, Biblioteka Turystyczna, Centrum Innowacji Przejście.

 

Równoleżnik Zero 2019