ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

Wrocławski Festiwal Podróżniczy Równoleżnik Zero 2018

Kategoria: Festiwale
2018-04-05, 2018-04-07, 2018-04-06, Wrocław, pl. Teatralny 5, Mediateka, Biblioteka Turystyczna, Centrum Innowacji Przejście i filia nr 12 - Dworzec Wrocław Główny

5 kwietnia 2018 roku rusza VII edycja Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego im. Olgierda Budrewicza Równoleżnik Zero. Organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu (Mediateka, Biblioteka Turystyczna, Centrum Innowacji Przejście i filia nr 12 - Dworzec Wrocław Główny) Partnerzy: Afrykarium ZOO i Pubu Podróżniczy Wędrówki.

Bohaterką tegorocznych spotkań podróżniczych będzie Afryka, którą wraz z zaproszonymi gośćmi przemierzymy wzdłuż i wszerz różnymi środkami transportu m.in. rowerem i Polonezem, ale nie zabraknie też opowieści o pieszych wędrówkach. Od 5 do 7 kwietnia będzie można spotkać się z ponad 30 bohaterami eskapad, wziąć udział w prelekcjach, wystawach, warsztatach, konkursach i wydarzeniach specjalnych. Na uczestników czeka m. in. trip po kilkunastu afrykańskich krajach, wizyta w szkole na czarnym lądzie i przegląd fryzur, strojów i biżuterii wybranych ludów Afryki oraz wyprawa na najwyższe szczyty kontynentu.

Gośćmi imprezy będą m. in. Tomek Michniewicz i Robert Gondek, a o zabawę przy dobrej muzyce zadba zespół Foliba. Zapraszamy!

Więcej informacji na: http://rownoleznikzero.pl/
i https://www.facebook.com/RownoleznikZero/

Wrocławski Festiwal Podróżniczy Równoleżnik Zero 2018

Wrocław - inne imprezy