ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

XIII Spotkanie Znajomych Podróżników

Kategoria: Festiwale
2019-05-24, 2019-05-25, Głogówek, Batorego 10, MGOK

XIII Spotkanie Znajomych Podróżników.

 

Głogówecki festiwal podróżniczy zaproponuje nam wiele atrakcji rodem z dalekiego świata.

 

Główną atrakcją będzie szereg prelekcji wygłoszonych przez znanych, ale i mniej znanych podróżników. Prelegenci zabiorą słuchaczy w egzotyczną podróż po najdalszych zakątkach naszej planety. Na pewno usłyszymy barwne opowieści rodem z  szalonej Europy, dzikiej Ameryki południowej, upalnej Afryki oraz gościnnej Azji. Prelekcje te będą upiększały barwne slajdy i filmy z odbytych podróży.

Podczas festiwalu można będzie nie tylko wysłuchać ciekawych historii, ale również wziąć udział w koncercie mis tybetańskich oraz warsztatach gry na bębnach afrykańskich a nawet spróbować egzotycznej kuchni.

W tym roku na pewno pojawi się japońskie sushi, południowoamerykańska Yerba mate oraz indyjskie pierożki samosy z tradycyjna herbatą masala chai.

Jak już zadbamy o nasze podniebienia będziemy mogli podziwiać i również kupić oryginalne afrykańskie i azjatyckie maski, rzeźby, biżuterię oraz elementy garderoby.

Potrzeby naszego ducha zapewnią nam stoiska z książkami podróżniczymi podpisywanymi przez samych autorów.

Nad całą imprezą unosić się będą wonne kadzidła oraz muzyka świata.

Możemy również spodziewać się wielu konkursów dla uczestników imprezy.               W przygotowaniu mamy bardzo atrakcyjne nagrody...

Na Festiwal                                                                                                                 "XIII Spotkanie Znajomych Podróżników" jak zwykle wstęp jest wolny!!!

Niech to będzie święto wszystkich ciekawych świata i kochających podróże

ZAPRASZAMY -  PRZYBYWAJCIE!!!

XIII Spotkanie Znajomych Podróżników