ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

100 zdjęć z Islandii autostopem

Kategoria: Slajdowiska
2018-12-07, Kraków, Łokietka 267, Klub Kultury Łokietek - filia Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

Chcesz wiedzieć jak się jeździ autostopem po „krainie lodu i ognia”, gdzie najlepiej rozbić namiot, gdzie kupić chleb, żeby nie zapłacić zań 20 zł, ile wodospadów zobaczyć można jednego dnia, oraz dlaczego nie należy zostawać nocą w górach.? Przyjdź 07.12 na nasze spotkanie w Przestrzeni podróżnika w Klubie Kultury Łokietek pod tytułem „100 zdjęć z… Islandii autostopem”. Opowiemy o naszej tegorocznej wyprawie do najdroższego państwa świata, na którą wydaliśmy 1500 zł na głowę. Opiszemy niezwykłych ludzi, których poznaliśmy i niesamowite miejsca, które zobaczyliśmy. Pokażemy wam też 100 wybranych zdjęć. Nie jesteśmy zawodowymi podróżnikami, rok temu też myśleliśmy, że taka wyprawa jest niemożliwa. Za rok to wy będziecie o takiej opowiadać.
Zapraszamy!
Katarzyna i Maciej Mikołajscy: Ona jest prawnikiem. Jego kojarzyć możecie z Klubu Kultury Łokietek. Są małżeństwem od trzech lat, ich wspólną pasją są podróże, szczególnie własnym samochodem. 
100 zdjęć z… czyli przestrzeń podróżnika w Klubie Kultury Łokietek to miejsce dla mieszkańców Toń i przyjaciół naszego Klubu, w którym mogliby podzielić się wrażeniami i poradami ze swoich podróży – zarówno weekendowego wypadu w Tatry, jak i wyprawy przez dżunglę Wietnamu. Miejsce, w którym w gronie najbliższych i znajomych będą mogli pokazać 100 najlepszych zdjęć i opowiedzieć kryjącą się za nimi historię. wstęp wolny.
Jeśli chcesz podzielić się swoją przygodą skontaktuj się z nami telefonicznie (533383300) lub mailowo (lokietek@dworek.eu). Razem ustalimy dogodny termin i przygotujemy spotkanie.

100 zdjęć z Islandii autostopem