ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

Witamy w dżungli, czyli rowerem przez Kambodżę

Kategoria: Slajdowiska
2018-05-23, Wieliczka, Żwirki i Wigury 2, Powiatowa i Miejska Biblioteka w Wieliczce

Serdecznie zapraszamy na kolejne w cyklu Spotkanie PodRóżne  pt. „Witamy w dżungli, czyli rowerem przez Kambodżę”, które odbędzie się 23 maja o godzinie 17:00 w sali na poddaszu wielickiej biblioteki.
Tym razem gośćmi klubu podróżnika będą Magdalena i Bartosz Stasiakowie, którzy opowiedzą o swojej rowerowej wyprawie w głąb Kambodży. W czasie swojej podróży zwiedzili takie miejsca jak świątynia Angkor Wat (najbardziej spektakularny kompleks świątyń na całym świecie), jezioro Yeak Loam (powulkaniczne jezioro, w pobliżu którego znajdują się rezerwat słoni i lasy kauczukowe), stolicę Kambodży - Phnom Penh i wiele innych miejsc. Podróżnicy zwiedzili również Bangkok. W czasie podróży nurkowali w poszukiwaniu koników morskich, przemierzali niebezpieczne i dzikie dżungle, gdzie otrzymali pomoc od pary miejscowych staruszków, dzięki którym nie zgubili się na trasie.
Magdalena i Bartosz Stasiakowie, czyli tandem podróżników przemierzający świat na rowerach. Wspólnie odwiedzili już Chiny, Czarnogórę, Bośnię, Islandię oraz Kambodżę. Bartosz na swoim koncie ma również takie kraje jak Dania, Chorwacja, Litwa, Łotwa, Estonia oraz Gruzja. Na co dzień pasjonaci włoskiej kuchni. Szczęśliwi rodzice Łucji i Agnieszki.
Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.
Szczegóły: dzialpopularnonaukowy@biblioteka.wieliczka.eu,
tel. 12-278-30-75, wew. 23

Witamy w dżungli, czyli rowerem przez Kambodżę