ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

Premiera kolekcji Teva & Han Kjøbenhavn w warszawskim butiku Chmielna 20 LAB

Kategoria: Sprzęt turystyczny
2016-07-28, 2016-08-22, 2017-12-31, 2018-06-30

Premiera kolekcji Teva & Han Kjøbenhavn w warszawskim butiku Chmielna 20 LAB. 

28 lipca w warszawskim butiku Chmielna 20 LAB odbędzie się event z okazji z polskiej premiery kolekcji sandałów sygnowanej jako Teva & Han Kjøbenhavn. Współpraca lidera na rynku sandałów outdoorowych z duetem słynnym duńskich projektantów zaowocowała powstaniem 6 nieszablonowych modeli sandałów - w teorii męskich, w praktyce zahaczających o kategorię unisex. Otwarta dla publiczności część czwartkowego eventu rozpocznie się o godzinie 17.00 i planowo potrwa 2h.

Powstanie kolekcji jest ukłonem Tevy w stronę rynku lifestyle, w którym już dziś, w segmencie sandałów, uchodzi ona za jednego z ogólnoświatowych liderów.Efektem współpracy brandu z duetem Han Kjøbenhavn jest 6 wyjątkowych modeli z 3 serii: Men’s Float, Menform oraz Menform 2, w każdej sandał biały oraz czarny. Duński duet podkreślił w nowej kolekcji dotychczasowy nacisk Tevy na komfort i wygodę. Zredefiniował jednak skandynawski styl rodzimych projektantów, pokazując że minimalizm może być bezkompromisowy, a estetyka chłodnych i czystych barw pełna indywidualnego charakteru. Pozorną surowość przełamują  nowe męskie formy: podeszwa zamienia się w lekki koturn, a jedno z zapięć przywodzi na myśl wikińsko-gladiatorską wariację. Nie brakuje również ukłonu ku naturalnym materiałom, a każdy model zaskakuje świeżością.

Filmik promocyjny uwieczniający niezwykłą kolaborację można obejrzeć na  https://vimeo.com/166228672

Duńscy projektanci osobiście wybrali europejskie salony i butiki, w których będzie dostępna limitowana seria sandałów. W Polsce tego wyróżnienia dostąpi jedynie warszawski salon Chmielna 20 LAB 20, zamiennie nazywany WS2 Chmielna 20 lub CL20. Jego otwarcie miało miejsce 5 lipca, gdy przedpremierowo pokazano kolekcję Nike & Liberty of London. Znakiem rozpoznawczym butiku jest nieszablonowy design i elegancko zaaranżowane wnętrza, co w zgodnej opinii specjalistów jest nowym powiewem na modowej mapie stolicy. W zamyśle twórców CL20 ma być miejscem, gdzie zakupić będzie można limitowane kolekcje stylowego obuwia i odzieży, nierzadko powstałego przy współpracy z uznanymi projektantami. Poprzedzać je mają premiery i oficjalne prezentacje wybranych kolekcji. Kolaboracja  Teva & Han Kjøbenhavn jest tego klasycznym przykładem.

Oficjalną informację o wydarzeniu dostępna jest w dziale Wydarzenia na FunPage’u butiku Chmielna 20: https://www.facebook.com/events/574042232767468. Strona butiku dostępna jest pod adresem http://chmielna20.pl.  

--

O producencie

TEVA jest ogólnoświatowym liderem w produkcji sandałów turystyczno - sportowych i zarazem najszybciej rozwijająca się marką w kategorii sandałów lifestylowych. Sukces marki opiera się na wyjątkowo udanym łączeniu funkcji użytkowych z walorami estetycznymi, opartymi na najnowszych trendach mody. Początki marki sięgają 1984 roku, gdy Mark Thatcher, młody przewodnik spływów kajakowych po Wielkim Kanionie, stworzył pierwszy na świecie model sandała sportowego, czym zrewolucjonizował przemysł obuwniczy. Obecnie Teva sprzedawana jest do ponad 40 krajów na świecie, w tym - od wiosny 2015 - również w Polsce.

Więcej informacji na http://www.teva-eu.com

Premiera kolekcji Teva & Han Kjøbenhavn w warszawskim butiku Chmielna 20 LAB