ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

8. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

Kategoria: Festiwale
2020-02-14, Poznań, Głogowska 10, Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 15

 Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to podróż dookoła Świata w jednym miejscu - podczas festiwalu i targów Turystyczny Tour Salon odwiedzamy wszystkie kontynenty podążając śladami opowieści pasjonatów. Od 14 do 16 lutego 2020 o swoich podróżach opowie grono 20 podróżników.

estiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to największy Festiwal Podróżniczy w Wielkopolsce i jeden z najbardziej rozpoznawalnych festiwali w Polsce. Co roku przyciąga ogromne grono pasjonatów podróży, którzy podczas 3 dni trwania wydarzenia mają możliwość wysłuchania ponad 20 prelekcji i wzięcia udziału w ciekawych warsztatach. Prelegenci walczący w konkursie o Złoty Ślad o najlepszą prelekcję podróżniczą zdradzają tajniki kultur, dzielą się wiedzą, pokazują piękne zdjęcia i filmy, inspirują. W tym roku znów będą dwie kategorie konkursowe; Polska i Świat.

Festiwal to jednocześnie miejsce spotkań pasjonatów podróży, idealne miejsce inspiracji, strefa warsztatów, konsultacje medyczne, spotkania z autorami książek, wieczory integracyjne oraz koncert. 

 

8. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń