ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

Współpraca

Nie pozwól przejść interesującej imprezie w klimatach podróżniczo-turystycznych w Twojej okolicy bez echa! Daj nam cynk, my zrobimy z tej informacji użytek i postaramy się by dowiedziało się o niej jak najwięcej osób! Dzięki Tobie powiększymy naszą bazę, a głodni podróżniczych wrażeń użytkownicy będą mogli łatwiej znaleźć w swoim mieście coś interesującego również dla siebie.

Zatem jeśli wiesz o ciekawym wydarzeniu... pisz na wspolpraca@imprezypodroznicze.pl.

A może sam organizujesz festiwal, przegląd, cykl slajdowisk, jednorazowe spotkanie z kimś interesującym lub chcesz dopiero zrobić taką imprezę w swoim mieście - napisz do nas. Postaramy się Cię wspomóc! Sami jesteśmy organizatorami dwóch dużych festiwali podróżniczych, organizowaliśmy też dziesiątki slajdowisk i prelekcji oraz wypraw w najdalsze zakątki świata - więcej - zajmujemy się tym na co dzień. Mamy więc niezbędne doświadczenie! A jeśli chcesz z nami współpracować na szerszym polu, także jesteśmy do Twojej dyspozycji: wspolpraca@imprezypodroznicze.pl

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skuteczną reklamą w naszym serwisie prosimy o kontakt pod adresem bartek@imprezypodroznicze.pl.

Pozwól ludziom łatwiej trafić na nasz portal umieszczając nasze logo na swoim blogu albo stronie - logosy znajdziesz pod tym linkiem.

Z góry dziękujemy za wszystkie informacje i uwagi!
Redakcja IP