ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

Festiwal "Ludzie Wody"

Kategoria: Festiwale
2019-09-13, Gródek nad Dunajcem, Bartkowa Posadowa 264, OW Stalownik

 

IDEA FESTIWALU

Chcemy zebrać w jednym miejscu ludzi o jednej pasji, pasji do wody. Po co? Aby wspólnie się zainspirować, nauczyć się nowych rzeczy i dobrze się bawić z innymi Ludźmi Wody! 

MIEJSCE

Festiwal odbędzie się w Ośrodku Wczasowym Stalownik, nad malowniczym Jeziorem Rożnowskim. Obiekt pomieści 240 osób. Dodatkową pulą będzie miejsce na polu namiotowych dla 60-80 osób. Do naszej dyspozycji będą kajaki, łódki, żaglówki omegi i prom, na którym zorganizujemy „boat party” oraz „speed water dating”.

 

ROZKŁAD JAZDY

Będzie wszystko! Od rana moc wiedzy dostarczą szkolenia kajakowe, warsztaty z żeglarstwa, pickraftingu, bikeraftingu, z podstaw płetwonurkowania oraz o tym jak zrobić tratwę z dętek samochodowych. Każdy uczestnik będzie mógł także w cenie festiwalu wypożyczyć kajak i popływać na Jeziorze Rożnowskim. Dodatkowo nasz partner firma Pinpack Packrafting Polska udostępni nam dwa swoje pontony do packraftingu, które każdy uczestnik będzie mógł przetestować na jeziorze. Po warsztatach natomiast będziecie mogli odpocząć i łapać inspiracje na prelekcjach, które wygłoszą ludzie wody przed duże W! Będzie Aleksander Doba, Krzysztof Starnawski, kpt. Jerzy Radomski, Monika Witkowska, Dominik Szmajda, Kamila Kielar, Emil Witt i inni!

ROZRYWKA

Poza warsztatami i prelekcjami czekać na Was będzie: koncert szanty przy ognisku, party boat, kino plenerowe, impreza z DJ’em oraz specjalna strefa chillout na której będziecie mogli pograć w planszówki z innymi uczestnikami festiwalu. Dla singli czekać będzie także wyjątkowe wydarzenie na promie czyli „water speed dating”. 

więcej informacji znajdziesz na : www.ludziewody.com

Festiwal "Ludzie Wody"