ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

Festiwal Slajdów Podróżniczych na Ekranie Kinowym PRZEMYŚLne PODRÓŻE

Kategoria: Festiwale
2018-11-17, Przemyśl, Konarskiego 9, Centrum Kulturalne
Podróżnicy, Oglądacze, Turyści, Wszyscy Wy, którzy cenicie pasje innych, którzy lubicie oglądać zdjęcia i filmy, słuchać opowieści tych, co swoimi przeżyciami pragną sie podzielić, to dla Was są już po raz wtóry organizowane PRZEMYŚLne PODRÓŻE.
 
Dzięki Wam, powstała kolejna, II Edycja Festiwalu Slajdów Podróżniczych na Ekranie Kinowym w Przemyślu o dźwięcznej nazwie PRZEMYŚLne PODRÓŻE.

W tym roku, będziecie mogli odbyć niesamowitą podróż z Głębin do Gwiazd. Zobaczycie podwodne życie i uroki podwodnego świata, dowiecie się o tym kim był protoplasta postaci Małego Rycerza z kart Trylogii Henryka Sienkiewicza i usłyszycie o legendach i prawdziwych postaciach dawnych Kresów Rzeczypospolitej, zostaniecie zabrani w Góry Skaliste Ameryki w poszukiwaniu świstaków, zobaczycie największe i najbarwniejsze hinduskie święta gromadzące miliony uczestników, przeżyjecie wyprawę dwóch Grzegorzy na niedoszłą polską kolonie zamorską, na Madagaskar, wreszcie przeniesiecie się w najdalsze zakątki naszej Galaktyki - Drogi Mlecznej i dotkniecie ciemności.

To wszystko czeka na Was, drodzy Widzowie, na tegorocznej, drugiej już edycji Festiwalu PRZEMYŚLne PODRÓŻE. Odbędzie się on w dniach 18 - 19 listopada w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Podczas imprezy, będzie można napić się najlepszej kawy w Naszym Mieście, kawy serwowanej przez zapalonego baristę - Pawła Kanieckiego z kawiarnii Miejsce, Kawa i Zabawa, mieszczącej się w Rynku obok Muzeum.

Będzie także można obejrzeć wystawę starych, przedwojennych fotografii Lwowa, pokazanych na kilkumetrowych planszach. Właścicielem tych fotografii jest mój przyjaciel, Pan Oleksandr Korobov z miasta Lwów.

Festiwal Slajdów Podróżniczych na Ekranie Kinowym - PRZEMYŚLne PODRÓŻE w Przemyślu, wkracza na dobre do kalendarza polskich festiwali slajdowych.

Mam nadzieję, że i tym razem uświetnicie swoją obecnością tę podróżniczą inicjatywę.

W tym roku, wprowadziliśmy karnety na wszystkie pokazy w cenie 40 zł, bilety zniżkowe dla uczniów, studentów i seniorów po 8 zł za seans i normalne w cenie 10 zł. Bilety i karnety będzie można kupować już od poniedziałku, od 16 października w kasie Centrum Kulturalnego oraz przez Internet. Szczegóły tutaj niebawem.

Przewidujemy, wzorem ubiegłego roku, konkursy z nagrodami, ale to niech zostanie tajemnicą.

Zapraszamy zatem, Was Drodzy Widzowie, to tłumnego przybycia na to podróżnicze święto w Naszym Przemyskim Grodzie.
 
Witam i zaraszam na II Edycję Festiwalu Slajdów na Ekranie Kinowym PRZEMYŚLne PODRÓŻE w Przemyślu w dniach 18 - 19 listopada.
Więcej na stronie http://www.PRZEMYSLnePODROZE.pl
Festiwal Slajdów Podróżniczych na Ekranie Kinowym PRZEMYŚLne PODRÓŻE