ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

XII Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, 26-28 czerwca 2020.

Kategoria: Festiwale
2020-06-28, Kielce, Zakładowa 1, Targi Kielce

Targi AGROTRAVEL &ACTIVE LIFE niebawem w Targach Kielce

Zbliża się XII edycja targów AGROTRAVEL &ACTIVE LIFE. Tradycyjnie na uczestników przedsięwzięcia czekać będzie wiele wyjątkowych atrakcji,  w tym kapsuły 5D i 3D, bogata oferta agro-wczasów, liczne degustacje regionalnych potraw oraz spektakularne pokazy. Zapraszamy od 26 do 28 czerwca.

Podczas wystawy odbędą liczne degustacje lokalnych i regionalnych produktów. Swoje specjały przygotują między innymi Koła Gospodyń Wiejskich. Natomiast muzycznych i tanecznych wrażeń dostarczą regionalne zespoły, które oryginalnym, folklorystycznym charakterem zaproszą do wspólnej zabawy wszystkich uczestników wydarzenia.

W programie wydarzenia nie zabraknie najciekawszych prelekcji dotyczących skutecznego rozwoju biznesu oraz wskazówek, jak zarządzać marką. Ponadto wystawcy zaprezentują trend nowoczesnego wypoczynku, który w ostatnich latach pokochali ludzie na całym świecie.

 

wiele konferencji, paneli dyskusyjnych oraz spotkań przygotowanych przez Przedstawicieli Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa ŚwiętokrzyskiegoKonferencje połączone z panelami dyskusyjnymi i branżowymi spotkaniami B2B z pewnością dostarczą zainteresowanym specjalistycznej wiedzy i wesprą wypracowanie wzorcowych metod kreowania silnych marek turystycznych.

To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które wyspecjalizowane jest pod kątem promocji turystyki wiejskiej i aktywnej. Swoją ofertę prezentować będą gospodarstwa oraz stowarzyszenia agroturystyczne, a także lokalne i regionalne organizacje i ośrodki turystyczne. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poszukiwań nietuzinkowych miejsc na weekendowe lub dłuższe wypady za miasto. Mnóstwo propozycji w tym zakresie prezentować będą biura podróży i touroperatorzy oraz parki tematyczne i rozrywki. AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE to impreza dedykowana również miłośnikom aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Jednocześnie, w tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOMTargi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego – RĘKODZIEŁO, Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY.

Zapraszamy do Targów Kielce na AGROTRAVEL&ACTIVE LIFE 26-28 czerwca 2020.

XII Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, 26-28 czerwca 2020.