ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

patronat - Atlantyda

Spotkania w Klubie Podróżników Atlantyda

„Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej.” 
/Ryszard Kapuściński/

Szukasz miejsca, gdzie możesz w środku zimy pooglądać zdjęcia z egzotycznych plaż Kuby, a upalne lato ostudzić mroźnymi opowieściami z Syberii? Chcesz dowiedzieć się o tym, o czym nie przeczytasz w żadnych przewodnikach? Marzy Ci się miejsce, gdzie spotkasz ludzi, którzy szerokim łukiem omijają biura podróży, pakują plecak i jadą w nieznane siejąc wkoło „zarażenie podróżą”? A może i sam chętnie poopowiadałbyś o swoich wyjazdach i podzielił się wrażeniami, a przy okazji znalazł kompanów na kolejny wypad na koniec świata?

 

Zapraszamy do nas!

Klub Podróżników „Atlantyda” to miejsce marzeń z terminem realizacji. To miejsce, gdzie będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Gdzie przy przysłowiowym kuflu piwa będziemy przenosić się w odległe krainy, wspominać mrożące nieraz krew w żyłach przygody i planować.

 

www.atlantyda.travel.pl