ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

patronat - FMP 2010

Festiwal Młodych Podróżników 2010

 

W dniach 14-16 maja 2010r. w Gorczańskiej Chacie (zwanej też GOCHA www.gorczanska.pl) – jak sama nazwa wskazuje położonej w Gorcach – już po raz czwarty odbędzie się Festiwal Młodych Podróżników. Impreza integrująca trampów, obieżyświatów, podróżników i turystów.


W tym roku formuła imprezy troszkę się zmienia. Oprócz pokazów zaproszonych gości, chcemy aby trzon imprezy stanowiły Wasze pokazy! Dlatego ogłaszamy Konkurs „FMP OPEN SLIDE SHOW 2010”, w którym każdy może wziąć aktywny udział, a publiczność będzie miała okazję przyznać swoją nagrodę!

Przygotowaliśmy dla Was sporo nagród rzeczowych, które trafią nie tylko do autorów najlepszych pokazów, ale jak to mamy w zwyczaju także do tych, którzy zawitają do Gorczańskiej Chaty w ten majowy weekend i wezmą udział w pozostałych konkursach organizowanych podczas imprezy.

Nie zwlekajcie, liczba miejsc jest mocno ograniczona – wysyłajcie zgłoszenia przybywajcie w Gorce. Ze względu na duże zainteresowanie festiwalem poprzednich latach, prosimy o kontakt mailowy osoby, chcące zarezerwować sobie nocleg w gościnnych progach chatki. Jak co roku opłata wpisowa obejmuje 2 noclegi i koszulkę festiwalową (szczegóły poniżej).
Udział w pokazach festiwalowych jest zupełnie darmowy! Na FMP można też przyjechać z własnym namiotem np. na stopa i wtedy całą imprezę macie zupełnie za free!

 

 

tak było podczas poprzednich edycji FMP na Gorczańskiej (Hawiarskiej Kolibie):

 

Organizatorzy imprezy, Bartek i Darek podczas zeszłorocznych przygotowań do premiery pokazów "open air" :)