ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

patronat - Kadry ze świata

Kadry ze świata - podróże okiem Polaków

 

"Kadry ze świata – podróże okiem Polaków" - wystawa charytatywna w Wilanowie
28 kwietnia w Oranżerii Pałacu w Wilanowie odbędzie się Wystawa i charytatywna Aukcja zdjęć podróżniczych.


Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na wyjątkowy cel -organizację podróży marzeń dla dzieci zmagających się z ciężką chorobą.
Uczestnicy projektu kochają i mogą podróżować. Jednak dobrze wiedzą, że w Polsce są też tacy, którym zdrowie i finanse na to nie pozwalają. Dalekie wyjazdy wciąż pozostają w sferze ich marzeń. Stąd zrodziła się inicjatywa zorganizowania charytatywnej aukcji, aby pomóc takie marzenie spełnić. Podróżnicy, którzy przekazali w tym celu swoje zdjęcia są przekonani, że taka wyprawa może być dla chorego inspiracją do walki z chorobą.

Współorganizatorem projektu jest Stowarzyszenie Akademii Wilanowskiej (weare.pl). Wyprawę zorganizuje i poprowadzi Fundacja Marka Kamińskiego, której organizatorzy przekażą całkowity dochód z imprezy. Wystawa w Wilanowie będzie otwarta dla zwiedzających od 29 kwietnia do 15 maja 2011.

W tym czasie każdy będzie mógł kupić wybrane przez siebie zdjęcie i tym samym pomóc chorym dzieciom w spełnianiu podróżniczych marzeń. Sponsorami wystawy „Kadry ze świata” są firmy: Karmar S.A. i Good-Photo.pl a patronat medialny objęło Życie Warszawy PL oraz Radio Pin. Do akcji włączyły się też Przedsiębiorstwo Portów Lotniczych oraz PKP, które udostępniły bezpłatnie swoją powierzchnię pod ekspozycję kilkudziesięciu najlepszych fotografii.Organizatorzy projektu: "Kadry ze świata -podróże okiem Polaków"

Monika Kowalczyk - to "ta", od której się wszystko zaczęło. Dużo mówi, często się denerwuje  i wszystko mocno przeżywa. Odpowiedzialna za kontakty z uczestnikami,sponsorami, mediami, współorganizatorami, Fundacją - w skrócie ze wszystkimi. Specjalistka od pozyskiwania środków na organizację. Koordynator i "spinacz" całości. W chwilach obniżonej aktywności grupy pełni rolę "Popędzacza". Uparta i czasem (czyt. często) trudno z nią wytrzymać. Jednak chyba lubiana, bo pomimo tego, że krzyczy i popędza to jeszcze się jej nie pozbyli.

Ania Cymerman - specjalistka od  tzw trudnych zadań i kontaktów. Do spraw podchodzi zadaniowo, lubi mieć jasno określony cel. Człowiek orkiestra, jednego dnia umawia spotkania drugiego prowadzi wyprawę na siedmiotysięcznik. Mediator w konfliktach grupowych, powiernik "Popedzacza" w chwilach jego (jej) zniechęcenia. Po prostu dobry
człowiek.


Iwona Kacperska - Specjalistka od kontaktu z mediami. To ona pozyskała pierwszy poważny patronat medialny. Z natury szczere serce i bystre oko. Wierzy w znaki. Uwaga! Wyłapie każdy błąd ortograficzny, stylistyczny czy gramatyczny. Świetna organizatorka o idealnej prezencji. Profesjonalistka w każdym calu.


Wioletta Pietrucha - rzetelna i bardzo oddana sprawie. Zawsze można na nią liczyć. Specjalistka od wyszukiwania powiązań towarzyskich. To jej zawdzięczamy kontakty na Lotnisko  i PKP.  Estetka wrażliwa na piękno, odpowiedzialna za szatę graficzną zaproszeń. Stworzyła i prowadzi listę zaproszonych gości. Doskonale radzi sobie w łączeniu wielu obowiązków naraz. Bez niej byłoby naprawdę ciężko.


Monika Kunicka - najbardziej skuteczna i najszybsza w pozyskiwaniu patronatów portali fotograficznych, ( w ciągu  1godziny 4) Urocza, zaangażowana , serdeczna. Winna organizacji win i przystawek. Uczuciowo mocno związana ze swoim psem, którego pozdrawia za każdym razem gdy znajdzie się na wizji. Potrafi rozbawić i wprowadzić dobry
nastrój w grupie. Zyskała przydomek Monika - "M" -jak miłość.

Konrad Goszczyński do niedawna jedyny aktywny pierwiastek męski. Najlepszy głos radiowy w grupie. Opanowany, błyskotliwy, dowcipny. Specjalista od delegowania zadań i koordynacji. Człowiek -pomost pomiędzy organizatorami a weare.pl  Prowadzi stronę internetową i z godną pozazdroszczenia dyplomacją odpisuje na trudne maile.Michał Wróblewski - Pomysłodawca zorganizowania aukcji zdjęć. Swoją pracę na odległość wynagradza grupie dużym zaangażowaniem. To on po wielu trudach wymyślił dla nas logo oraz przygotował plakaty i ulotki. Załatwia sprawy zdalnie ale niezwykle skutecznie. Nie mając zasięgu nawet w głuszy bieszczadzkich gór znajdzie bar skąd będzie przekazywał dobre nowiny o pozyskanych sponsorach i zaproszonych mediach.