ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

Dominikana - w poszukiwaniu szczęścia.

Kategoria: Slajdowiska
2020-12-08, Rybnik, Św. Jana 2, Żółty Młynek Klubokawiarnia

PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku zapraszają na prezentację Edyty Wysk pt.  „Dominikana - w poszukiwaniu szczęścia”. Wstęp wolny. 

Moją pasją jest tworzenie naturalnych kosmetyków, które służą zarówno dla ciała jak i ducha. Jestem również  masażystką, instruktorem Tao Yin, pasjonatką zdrowego stylu życia, szamanizmu, aromaterapii, a przede wszystkim podróżniczką odbywającą obecnie najważniejszą podróż - podróż w głąb siebie.


Na spotkaniu opowiem Wam o mojej samotnej podróży na Dominikanę. Bez planu, non inclusive. Była to podróż w poszukiwaniu szczęścia i pokonywaniu lęków. Bedzie o szamanizmie, Ceremonii Temazcal (szałąs potu), widokach zapierających dech w piersiach. A przede wszystkim o ludziach, bo dla mnie to ludzie tworzą podróż. I oni odpowiadali mi na pytanie - czym jest dla nich szczęście. Opowiem tez kilka wesołych historii o bananach, ekshibicjonistach i gadającym oceanie. Gorąco zapraszam!

 

Po prelekcji będzie można nabyć moje naturalne kosmetyki, porozmawiać o aromaterapii, podróżach i wszystkim innym… .

 

DOMINIKANA - CO ZOBACZYĆ?: https://www.youtube.com/watch?v=PQ6yKaeB3eI - film podróżniczki, dziennikarki i blogerki Patrycji Jaskot.

Dominikana - w poszukiwaniu szczęścia.