ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

“Fotograf w podróży na… Kubę”

Kategoria: Slajdowiska
2020-11-26, Warszawa, Marszałkowska 28, Kino Luna i https://slajdypodroznicze.pl/online

Zapraszamy w czwartek, 26 listopada o godz. 19.00 na spotkanie z Piotrem Trybalskim pt.: “Fotograf w podróży na… Kubę”. Pokaz odbędzie się w ramach VIII edycji spotkań podróżniczych In Mundo. Odkrywaj z nami świat, kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa, bilet wstępu na pokaz: 18 zł.
KUP BILET DO KINA
KUP BILET NA POKAZ ONLINE

To będzie fotograficzna podróż przez Kubę. Piotr Trybalski od 10 lat fotografuje wyspę, rejestruje to co się zmienia i to, co wciąż pozostaje niezmienne – kubański styl życia: niespieszny na prowincji, pełen energii w Hawanie. Ta opowieść dzieje się z dala od polityki, chociaż na Kubie to rzecz trudna; ta opowieść będzie fotograficznym podsumowaniem podróży po wyspie – pełnym dostojnych kamienic i prowincjonalnych domostw, kubańskich krajobrazów, i z mnóstwem twarzy oraz historii, które za nimi się kryją. Będzie próbą odpowiedzi na pytanie: co mnie tam wciąż ciągnie?

Piotr Trybalski – dziennikarz, fotograf, podróżnik i pisarz. Podróżuje by dziwić się światu, pytać, próbując zrozumieć. Fotografował i pisał o Kubie i Mali, Indiach i Islandii, Malediwach i Pakistanie, Wenezueli i Abchazji, Nepalu i USA. Zdobył tytuł „Travel Photographer of The Year”, nagrody i wyróżnienia w konkursach URBAN Street Photo, Leica Street Photo, Grand Press Photo, konkursie fotograficznym National Geographic. Jest autorem książek, m.in. „Fotograf w podróży”, „Ja, pustelnik – biografia Piotra Pustelnika, „Wszystko za K2″, “Gdyby to nie był Everest…”, publikował m.in. w Outside Magazine, National Geographic, Polityce, Przekroju, Podróżach, Travelerze. Prowadzi warsztaty fotografii podróżniczej w Polsce i za granicą, i bloga http://fotografwpodrozy.pl.

“Fotograf w podróży na… Kubę”