ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

Rzeszowskie Spotkania z Podróżami - Autostopem i pieszo przez Gwinee Bissau i Konakry

Kategoria: Slajdowiska
2018-01-24, Rzeszów, Okrzei 7, WDK w Rzeszowie

Luka-tour oraz Wojewódzki Dom Kultury mają przyjemność zaprosić na cykliczne slajdowiska podróżnicze – „Rzeszowskie Spotkania z Podróżami”.

Wojewódzki Dom Kultury

24.01.2018 godz. 18:30

Autostopem i pieszo przez Gwinee Bissau i Konakry

Juszka Muikkunen

Bilety dostępne w WDK w Rzeszowie - cena 6 zł.

 

Autostopem i pieszo przez Gwinee Bissau i Konakry

Cześć, nazywam się Juszka i cierpię na zakaźna chorobę zwaną - Afryka. To wcale nie taka groźna choroba, objawia się dość przyjemnie nieustannym powracaniem na Czarny Ląd i szukaniem tego " czegoś " co występuje tylko w Afryce i próżno szukać tego w Europie czy gdziekolwiek indziej. To " coś "to taki spokój wewnętrzny i życie chwilą które jest możliwe tylko tam wśród wiecznie uśmiechniętych ludzi na piaszczystych drogach i w gorącym słońcu. Po raz pierwszy wylądowałam w Afryce dwa lata temu ale długo bez niej nie wytrzymałam i wróciłam tam znów, tym razem nie na chwile a na 8 miesięcy. Więc jeśli chcą się państwo zarazić Afryką to zapraszam na wspólną podróż przez dwie Gwinee - Bissau i Konakry które przemierzyłam w ostatnim czasie autostopem i pieszo.

Juszka Muikkunen

Mam na imię Juszka, mam 23 lata, pochodzę z małej wioski na Podkarpaciu. Od 5 lat włóczę się po świecie, moim głównym środkiem transportu jest autostop ale lubię też używać siły własnych nóg. Poza tym kocham koty i stare książki których mam kilkaset w domu i ciągle kupuję nowe bo nie mogę obojętnie przejść obok antykwariatu.

Organizatorzy:

Luka-tour, Wojewódzki Dom Kultury

Patroni medialni:

TVP Rzeszów, Błękitna TV, Radio Rzeszów, Radio VIA, Day&Night, Radio Centrum, RESinet.pl, Super Nowości, supernowosci24.pl, INTRO MEDIA

Patroni honorowi:

Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa, Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, Rzeszowski Dom Kultury

Rzeszowskie Spotkania z Podróżami - Autostopem i pieszo przez Gwinee Bissau i Konakry