ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

Spotkanie z Podróżnikiem: Kilkumiesięczny roadtrip po USA

Kategoria: Slajdowiska
2020-01-22, Wrocław, ul. Komandorska 118/120, Uniwersytet Ekonomiczny

Podczas kolejnego Spotkania z Podróżnikiem odwiedzą nas Paulina i Łukasz Łysikowscy przedstawiając swoją prelekcję pt. "Odlotowe Stany. Kilkumiesięczny roadtrip po USA w praktyce."
_____________________________________________________
Przeczytajcie co mają nam do powiedzenia:
Nazywamy się Paulina i Łukasz Łysikowscy i jesteśmy parą
28-letnich podróżników pochodzących z Krosna, a mieszkających na co dzień w Krakowie. Od ponad 5 lat odkrywamy świat na własną rękę starając się robić to budżetowo, ale też komfortowo. Każdą kolejną wyprawę traktujemy jako niesamowitą przygodę i możliwość otwarcia się na nowe doświadczenia.
W lipcu zeszłego roku wyruszyliśmy w prawie 4-miesięczną podróż po Stanach Zjednoczonych. Zrezygnowaliśmy z pracy, zebraliśmy oszczędności, spakowaliśmy bagaże i polecieliśmy spełnić swoje największe podróżnicze marzenie. W trakcie wyprawy po USA przekonaliśmy się jak zachwycająca potrafi być amerykańska natura i jak mieszane uczucia potrafią wzbudzać wielkie metropolie, zweryfikowaliśmy stereotypy dotyczące Amerykanów i życia w Stanach oraz doświadczyliśmy wielu mniej lub bardziej planowanych przygód.
Podczas spotkania pokażemy Wam w jaki sposób zaplanowaliśmy wyjazd i jak wyglądała trasa roadtripu oraz podzielimy się najlepszymi przeżyciach z wyprawy, a także tymi nie do końca pozytywnymi. Opowiemy o tym czy warto postawić na taką długą podróż po USA i na czym skupić swoją uwagę. Na sam koniec poruszymy temat wzbudzający spore zainteresowanie, czyli ile nas to wszystko kosztowało. Bardzo chętnie odpowiemy też na nurtujące Was pytania.
O naszych podróżach piszemy w sieci pod nazwą Tysiąc Stron Świata. Znajdziecie nas na:
Blogu: https://www.tysiacstronswiata.pl/
Facebooku: https://www.facebook.com/tysiacstronswiata/
Instagramie: https://www.instagram.com/tysiacstronswiata/
Spotkanie z Podróżnikiem: Kilkumiesięczny roadtrip po USA