ImprezyPodroznicze.pl

Serwis prezentujący najciekawsze imprezy podróżnicze z całej Polski! Sprawdź! RSS

Wiesz coś o imprezie podróżniczej? Dodaj imprezę za darmo i bez rejestracji

Zasady patronatu

Aktualnie - ze względu na ograniczone moce przerobowe naszej redakcji oraz zautomatyzowany system dodawania wydarzeń do naszego serwisu - patronatem medialnym obejmujemy WYŁĄCZNIE WYDARZENIA PODRÓŻNICZE jak np. cykle slajdowisk, festiwale, itp. wydarzenia promujące kultury świata.

Jeśli chcecie Państwo, aby nasz portal objął patronatem Waszą imprezę wystarczy, żebyscie wysłali do nas maila, w którym napiszecie:

- imię, nazwisko, adres e-mail osoby kontaktowej
- jak nazywa się Wasza impreza i jakiego jest typu (spotkanie, festiwal, wyprawa, ...)
- kiedy i gdzie się odbywa
- kto bierze w niej udział / kto jest gościem - wraz z krótkimi opisami = jaki jest zasięg imprezy (ilość uczestników) ?
- gdzie można Was znaleźć w internecie

Od nas możecie dostać podstronę w naszym serwisie w dziale "patronat", a także możliwość wrzucania informacji do naszego kalendarza, tak, aby wszyscy czytelnicy wiedzieli gdzie i kiedy zjawić się na Waszej imprezie. Ponadto będziemy Was oczywiście promować na naszej stronie głównej, naszym portalu facebook'owym i w newsletterze. Jednak prosimy o dostarczenie nam wszystkich informacji drogą mailową.

Najlepiej kompletny wpis dotyczący wydarzenia dodajcie do naszego kalendarza -> http://imprezypodroznicze.pl/dodaj-impreze

W zamian chcielibyśmy, aby nasze logo pojawiło się na materiałach promujących Waszą imprezę, a także jako odsyłacz na nasz portal, w widocznym miejscu na Waszej stronie internetowej. Chcemy również, aby informacja o sprawowaniu przez nas patronatu była przedstawiona gościom podczas trwania imprezy, żeby była możliwość rozprowadzenia w czasie trwanie imprezy naszych materiałów reklamowych oraz żeby dla naszych czytelników była przygotowana specjalna oferta (np. w przypadku imprez z płatnym wstępem zniżka dla wszystkich, którzy podadzą tajne hasło lub przekazanie nam kilku biletów w celach konkursowych).

W sprawach dotyczących patronatu medialnego piszcie na wspolpraca@imprezypodroznicze.pl
Paczkę z naszymi aktualnymi logosami możecie pobrać stąd.